Steam Yeni İndirim Tarihleri Belli Oldu

Steam Yeni İndirim Tarihleri Belli Oldu

Steam Yeni İndirim Tarihleri Belli Oldu
Valve’in çevrimiçi oyun mağazası olan Steam, yapacağı yeni indirim tarihleri belli oldu. Önümüzde şimdilik olarak 3 adet indirim tarihi var. Oyuncular şimdiden cüzdanların belirli bir bölümünü bu indirime hazırlamaya başlasa iyi olur. Çünkü bu indirimler sert geçecek. Her ne kadar eskisi kadar büyük indirimler görmesek te, bu indirimler sayesinde çok pek oyuncu istediği oyunlara biraz daha indirimli kavuşarak mutlu oluyor. Şimdi gelin bu indirim tarihleri nelermiş birlikte bakalım.

Steam İndirim Tarihleri

Steam, dijital oyun satışında yıkılmaz bir kale görevi görerek, tüm dünyadaki ortak oyuncularında bir arada bulunduğu bir platform. Bu büyük platform aynı zamanda yaptığı ve yapacağı indirimler ile dijital oyun satışını arttırmaya yönelik oldukça güzel adımlar atıyor. Geçen gün sızdırılan tarihlerde yeni indirimlerin hangi günlerde olacağını öğrenmiş olduk. Sizin de bildiğiniz gibi Cadılar Bayramı gelmek üzere ve pek çok marka bugüne özel hazırlıklarını neredeyse tamamladı. Steam de bu hazırlık yapan markaların her zaman başında geliyor. Cadılar bayramı indiriminde hangi oyunların ucuzlayacağı şu an için belli değil. Cadılar bayramı indiriminden hemen sonra ise muhteşem bir indirim çılgınlığı olan Kara Cuma, yani Black Friday indirimi gelecek.

Eğer ki Cadılar Bayramı ve Kara Cuma indirimlerini kaçırırsanız hiç üzülmeyin. Steam bunların dışında her yıl klasik olarak yaptığı gibi bu yılda kış indirimlerini yapacağını sızdırılan tarihlerden anlıyoruz.

Yapılacak İndirimlerin tarihleri bu şekilde:

26 Ekim- 1 Kasım 2017 arasında Cadılar Bayramı indirimleri

22- 28 Kasım 2017 tarihleri arasında Black Friday indirimleri

21 Aralık 2017- 4 Ocak 2018 tarihleri arasın Kış indirimleri yer alacak.

Steam İndirimlerinde Hangi Oyunlar İndirime Girecek?

Steam’den her yıl beklenen büyük indirimler son zamanlarda oldukça azaldı. Eskiden yaptığı büyük ve ani Flash indirimler artık ne yazık ki yok. Fakat özellikle Black Friday indirimlerini mutlaka beklemeniz gerekiyor. Black Friday indirimleri diğer indirim günlerine göre her zaman çok daha karlı olmuştur. İndirim zamanında sizlere tavsiye edeceğimiz oyunlar ile bu indirimlerde güzel fırsatlar yakalamanız dileğiyle.

Bir önceki yazımız olan EA Dead Space 2’nin Satışlarından Hiç Memnun Kalmamış! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*