Assassin’s Creed : Origins

Assassin’s Creed : Origins

Assassin’s Creed Origins oyunu yayınlanan tanıtım videosu ile oyun severlere sunuldu. Nefes kesen bir fragmanla tanıtılan oyunda birbirinde etkileyici özellikler yer alacak. Hemen oyunun detaylarına geçelim. Öncelikle oyunda gözcülük yapabilmemiz için kartal eklenmiş. Bu kartal sınırımızdan belirli bir mesafeye kadar gözcülük yapabilecek. Oyundan bütün karakterler İngilizce konuşacak Animus 5.0 tercüme edecek. William, Rebecca ve Shaun’u karakterlerini görebileceğiz. Bu oyunda düşmanlar farklı saldırı tipleri kazanmış olacak, genellikle yanlardan saldırmayı deneyecekler. Assassin’s Creed yeni oyununda Japonya ve 1 ve 2. Dünya savaşlarını konu edinmeyecek. Assassin’s Creed Origins oyununda karşımıza 3 çeşit yetenek ağacı çıkacak.Gizlilik, dövüş ve hareket ağaçları olarak yetenek ağaçlarını göreceğiz. Yeni oyunda çok oyunculu mod seçeneği bulunmuyor. Bunun yerine mikro alışveriş imkanı sunulacak. Assassin’s Creed serisinin bu yeni oyununda daha fazla karakter etkileşimi sağlanırken daha büyük alanlar görmüş olacağız.

M.Ö 1400

-1200

hanedanlar döneminde geçecek olan oyun halkımızın kölelikten kurtulmasını konu edinmiş olacak. Oyunda deniz savaşı olmayacak bunun yerine bir yerden herhangi bir yere giderken kayık kullanılacak. Bu oyunda insanların arasına karışma olayları geliştirilirken gizlenme mekanizmaları da artmış durumda. Birbirinden güzel özellikleriyle oyun kullanıcılarını heyecanlandıran Assassin’s Creed Origins Ps4, Xbox One ve bilgisayarda kullanıcıya sunulacak. Oyunun tanıtım videosu yayınlaktındn sora kullanıcılar tarafından da oyuna olumlu yönde yaklaşımlar geldi. Assassin’s Creed Origins incelememiz şimdilik bunlarla sınırlı. Oyunu oynayanlar daha fazla bilgiye sahip olacaklardır. Şimdilik gelen bilgiler doğrultusunda bu bilgileri sizinle paylaştık. Assassin’s Creed Origins oyunu içeriğiyle ve özellikleri ile kullanıcıları bir hayli heyecanlandırmış durumda. Öyle ki kullanıcılar daha oyun

gelmeden birbirleriyle konuşmaya başladılar.

Oyuna bir yıl ara verildikten sonra Origins ile dönüş yapan Assassin Creed bir yıl üzerinde bu oyunda gelişmeler kaydetti. Oyun şimdiden büyük bir kitleye ulaşmış duruma. Siz de Assassin’s Creed Origins oyununu oynamak isterseniz bunu Pc, playstation, Xbox one gibi seçeneklerde sağlayabileceğinizi unutmayınız. Assassin’s Creed Origins oyunu hakkında sizler için araştırmada bulunduk umarım faydalı olmuştur.

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazı yoruma kapanmıştır, anlayışınız için teşekkür ederiz.