Sosyal Gözcü nasıl bir uygulama

Sosyal Gözcü nasıl bir uygulama

Son zamanların en çok merak edilen programlarının başında gelen Sosyal Gözcü hakkında merak ettiğiniz detaylar hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Akıllı telefonlarınızdan veya tabletlerinizden Android uygulamasına giriş yaptığınız zaman karşınıza çıkan en güncel uygulamaların başında gelen Sosyal Gözcü özellikle birçok kullanıcı tarafından kısa süre içerisinde indirildi. Bu yüzdende Sosyal Gözcü hakkında merak ettiğiniz detayları sizler için açıklayacağız.

Peki, bu Sosyal Gözcü ne işe yarar?

Son günlerde kullanım oranı giderek artan sosyal ağların her kullanıcı tarafından kullandığını biliyoruz. Özellikle ortaya çıkan sosyal ağların en popüler olanları olan Facebook, Twitter, Instagram gibi ağları tek çatı altında toplayarak tek hesaptan yönetmenize yardımcı olacak Sosyal Gözcü sizlere sunulan bir Android programı olarak dikkat çekmektedir. Ancak bu uygulamayı telefonunuza veya tabletinize indirdiğiniz zaman beklediğiniz gibi bir program ile karşılaşmayacağınızı açıklamak istiyoruz. Tamamen para tuzağı olarak ortaya çıkan Sosyal Gözcü programını kullanan kullanıcılardan para talep edildiği ve gerçeği yansıtmayan bir program olduğunun açıklanmasından sonra sizlerinde bu programdan uzak durmanızı tavsiye ediyorum.

Diğer adı Social Piket olan Sosyal Gözcü özellikle sizleri takip eden arkadaşlarınızın en popüler olanlarını, sosyal medyayı en aktif kullananları bilmenizde yardımcı olacaktır. Ancak abonelik sitemi ile çalışan bu programın bir para tuzağı olması kullanıcıların bundan uzak durmalarını söyleyeceğimiz programların başında gelmesine neden olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kamerasız Akıllı Telefon ZTE başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*