Kamerasız Akıllı Telefon ZTE

Kamerasız Akıllı Telefon ZTE

Kamerasız Akıllı Telefon ZTE

Son yıllarda giderek gelişen akıllı telefon teknolojisi beraberinde birçok özelliğin gelişmesine neden olurken Çin’in en büyük telefon üreticilerinin başında gelen ZTE firması aldığı karar ile şok etti. Özellikle askeri okul öğrencilerinin ve polis okulunda okuyan öğrencilerin telefon kullanmasının serbest olmasından sonra en çok tercih ettiği bu telefonun dikkat çeken özelliği telefonda kamera özelliğinin bulunmaması oluyor. Kamerasız WhatsApp yüklenen akıllı telefon ZTE S3003.

Okullarda eğitim gören öğrencilerin özellikle kameralı olan telefon kullanmalarının yasak olmasından sonra firma kendi bünyesinde ürettiği bu telefon ile dikkat çeken bir telefon oldu.

ZTE S3003 telefonun özellikleri

Bu telefon kamerasız olmasına karşılık son derece başarılı özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Özellikle bu okullarda eğitim gören öğrenciler için ideal olan ZTE S3003 telefonunun ekran olarak 5.5 inçlik ekran kapasitesinin bulunduğunu açıklamak istiyoruz. Akıllı telefonlarda bulunan bütün özellikleri bünyesinde barındıran bu telefonun ekran çözünürlüğü ise gayet başarılı denecek seviyede. 720×1280 piksel çözünürlüğüne sahip olan bu telefonu alarak sizlerde artık eğitim gördüğünüz okullarda eğlenceli zaman geçirme fırsatı yakalamış olursunuz.

ZTE S3003 telefonunda bulunan 4 çekirdekli işlemci ve 1 GB Ram özelliği telefon için ideal özelliklere sahip olduğunu göstergesi olarak dikkat çekiyor. Depolama alanı olarak telefonda bulunan 8 GB dahili hafıza bu telefonu kullanan kullanıcılar için yeterli denecek seviyede dikkat çekiyor.sadece 117 gr ağırlığında bulunan bu telefonun ülkemizde özellikle ikinci el piyasalarında bulunduğunu açıklamak istiyoruz. İşte kamerası olmayan ancak WhatsApp gibi özelikleri barındıran ZTE S3003 telefonunun merak edilen detayları.

Bir önceki yazımız olan Facebook Lite nedir? Facebook Lite ne işe yarar? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*