Facebook Lite nedir? Facebook Lite ne işe yarar?

Facebook Lite nedir? Facebook Lite ne işe yarar?

Facebook Lite nedir? Facebook Lite ne işe yarar?

Son yıllarda en dikkat çeken sosyal ağların başında gelen Facebook özellikler her alanda yaptığı yenilikler ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Facebook Lite ile kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlayacak olan bu program hakkında sizlere bilgi verelim.

Facebook Lite nedir?

Facebook mobil uygulamalar için çıkarttığı bir program olan Facebook Lite özellikle internet konusunda sıkıntı çeken müşterileri düşünerek hazırlanmış ve daha az veri harcayan bir program olarak dikkat çekmektedir. Uzun zamandır merakla beklenen ve kullanıcıların isteklerini göz önüne alarak hazırlanmış olan bu programı indirerek sizlerde internet konusunda büyük tasarruf sağlama fırsatını yakalamış olacaksınız.

Facebook Lite ne işe yarar?

Facebook Dünya üzerinden 1 Milyardan fazla aktif kullanıcısı bulunan sosyal ağların başında gelen bir program olarak dikkat çekiyor. Özellikle son yıllarda gelişen teknoloji ile beraber daha çok kullanıma başlanan ve kullanıcıların merak ettiği özellikleri hayata geçiren Facebook yeni uygulaması Facebook Lite ile dikkatleri üzerine çekme başarısı gösterdi. Facebook Lite programı müşterilerinden gelen istekler doğrultusunda yapan yapımcı firma bu konuda daha düşük internet kullanımı sunmaktadır.

4.5 G teknolojisine geçtiğimiz günümüzde halen bu ağı kullanmayan milyonlarca müşterinin bulunması bu programa olan taleplerin artmasına neden oldu. Özellikle geçtiğimiz günlerde yayına başlattığı Facebook Lite’yi indiren müşterilerin telefonlarının bataryaları daha uzun süre gidecek. İnternet kotları daha fazla müşterilerine kullanım hakkın sunacaktır. Gereksiz yere çok fazla internet harcayan güncel Facebook programının içerisinde yer alan birçok özellikten arındırılmış olan Facebook Lite’yi sizlerde kullanarak büyük tasarruf sağlama imkanı elde etmiş olursunuz.

Her türlü Android telefona uygun hale getirilen Facebook Lite’yi indirerek sizlerde eski veya yeni fark etmez bütün telefonlarınızda bu programı kullanma fırsatını bulmuş olacaksınız.

 

Bir önceki yazımız olan Hangi firmalara web sitesi zorunlu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Yazıyı Beğendin mi?  1

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*