Kredi başvurusu 2018 İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Kredi başvurusu 2018 İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Kredi başvurusu 2018 İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Son zamanlarda müşterilerin artan kredi taleplerini karşılamak adına bankaların verdiği kredi türleri değişkenlik göstermeye devam ediyor. Sizler için bugün bankaların verdiği en düşük faiz oranları ile kredi türleri hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

İhtiyaç kredisi Başvurusu

Bankalardan en çok talep edilen başvuru türlerinden olan İhtiyaç kredisi son yıllarda çok yüksek faiz oranları ile müşterilerin mağdur olmasına neden oluyor. Ülkemizde yaşanan ekonomik dalgalanmalar ile beraber bankaların faiz oranlarını yukarıya çekmesinden sonra sizlere en düşük İhtiyaç kredisi veren bankaları açıklayacağız.

ING Bank İhtiyaç Kredisi

ING Bank son yıllarda en düşük faizleri veren bankalar arasında ilk sırada geliyor. Özellikle Turuncu hesap adı ile başlattığı kampanyada dikkatleri üzerine çeken banka müşterilerine şu sıralar % 0.99 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi vermektedir. Burada en dikkat ve en düşük faiz oranı veren Banka ING Bank’tır.

Garanti Bankası İhtiyaç kredisi

ING Bank’tan sonra düşük ihtiyaç kredisi Veren banka ise Garanti Bankası olarak dikkat çekiyor. Özellikle % 1.19 oranı ile en düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında kendisine yer bulan Garanti Bankasının aynı zamanda maaş müşterilerine özel olarak biraz daha faiz indirimi yaptığını açıklamak istiyoruz. Bu kredi türüne başvuruda bulunmak için sizlerin yapması gereken ilk işlem bankanın şubesine giderek veya bankanın mobil uygulaması üzerinden İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak olacaktır.

Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi

48 AY vade ile müşterilerine ihtiyaç kredisi imkanları sunan İş Bankası en düşük 3 ay vade imkanı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Özellikle son yıllarda faiz oranlarında yaşanan artışlardan sonra ihtiyaç kredisine olan taleplerin azalması bankaların zor durumda kalmasına neden olduğundan dolayı İş Bankası bu konuda İhtiyaç Kredisi faiz oranını biraz düşürdü ve şu an için % 1.22 seviyelerine çektir.

Denizbank İhtiyaç Kredisi

Denizbank ise ihtiyaç kredisinde yüksek faiz veren bankaların arasında geliyor. Özellikle son yıllarda birçok kredi türü ile müşterilerine hizmet veren bankanın İhtiyaç Kredisinde faiz oranı % 1.35 olarak dikkat çekiyor. Ancak diğer 3 bankaya göre son derece yüksek olan bir kredi türü.

Bir önceki yazımız olan İsmail Türüt "Ölürse Cenazesine Gitmem" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Yazıyı Beğendin mi?  1

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*