Saç Renkleri ve Kış Trendleri!

Saç Renkleri ve Kış Trendleri!
0.0Ortalama Puan
Saç Renkleri ve Kış Trendleri!

Saç Renkleri ve Kış Trendleri!

  İşe teknik bir açıdan baktığınız da saçlarınızın rengiyle istediğiniz zaman oynayabileceğinizi bilirsiniz ancak burada saçlarla oynamak yani onları boyamak demek onlara kalıcı olarak hasar verebileceğinizi de gösterir. Dolayısıyla ilk önce ulaşmak istediğiniz rengi kafanızda belirlemek ve daha sonrasında gerekli işlemi yapmak gerekir. Bu makalemizde de siz değerli takipçilerimize bu yolda tavsiyeler vermek istedik.

   “2017-2018 Sonbahar Kış saç renkleri neler?”

  Yeni sezonda saçların yine koyuya doğru gittiğini görüyoruz dolayısıyla sıcak kahve tonları ya da kumral bakırlar ön planda. Özellikle beyaz tenli bayanlar için konuşacak olursak onlarda bakır renginin bugün biraz daha ön planda olduğunu görebiliyoruz. Ancak bir kesim de var ki yazda olsa kışta olsa sarı saçlardan vazgeçemiyorlar. Bu sezonda en çok tercih edilen ise bal rengi tonları.

  Saçlar her dönemde değişkenlik gösterebiliyor kış tonlarını az çok görmeye başladık ancak bahar aylarına baktığımızda da biraz daha dikkatli olmak gerekiyor. Çünkü kışın uygulayacağınız bir tonun koyu olması halinde yaza geçişte bu rengi istemeyebilecek ve yeniden dönüştürmeyi tercih edebileceksiniz. Koyu bir rengi açmak ise saçlarınızı yıpratacaktır.

  Burada önerimiz yazın açık renkleri tercih edenlerin kışın çok koyu renkleri tercih etmemeleri.  Kışın saçlarınızın yorulacağını unutmayın dolayısıyla burada saçlarınıza bir ay kala öncesinden bakım işlemini gerçekleştirerek nem değerini yükseltmek gerekiyor.

  Sonuç olarak toparlamak gerekirse saçlar hem bayanlar hem de erkekler için olmazsa olmazdır. Çünkü saçınızın eksikliği ya da istediğiniz bir rengin tutturulmaması sizi psikolojik açıdan da etkileyecektir.

  Bir önceki yazımız olan Kış Modasında Öne Çıkanlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

  Benzer Yazılar

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  *
  *