Kış Modasında Öne Çıkanlar

Kış Modasında Öne Çıkanlar

İNCİ’YE MERHABA 

Her sezon değişen stil önerilerini yakalamak oldukça zor. Çünkü bir bakıyorsunuz geçtiğimiz sezon aıd bile anılmayan aksesuarların bu sezon vitrinlerdeki yeri oldukça büyük oluyor.Kış kapımızı çaldı.Yazlıklar dolaplara kalktı ne giyeceğimizi düşünür olduk.Yeni sezon alışverişine çıktıysanız eğer,sizlerde göreceksiniz ki ön planda rahat kesim modeller var.Özellikle soğuk havaların hızlı girişine kalın örgü kazaklar raflarda yerini almaya hazırlanıyor.Peki kalın örgü kazaklarda ne gibi renkler kullanacaksınız,tarçın rengini ilk sıraya yazın deriz biz.İçinizi ısıtmaya bu renk bile yetecek.Ayrıca bir tane de olsa kurtarıcı gri bir parça edinmelisiniz.

Şimdi biraz daha yeni sezonda gözümüze çarpan ayrıntılara şöyle bir bakalım: Özellikle inci işlemelerini oldukça farklı göreceğinizden emin olabilirsiniz.Bir çok ünlü marka aksesuarlarına inciyi ekledi bile.Özellikle kışın kullnacağınız berelerin üstünde,atkılar,eldivenlerin bir köşesinde görülecek olan bu şirin detay sizin de oldukça hoşunuza gidecek.

 UZUN ATKILAR 

Kışın vazgeçilmezlerinden biri de atkı tabii ki.Koyu renk paltolarınızla kombinleyeceğiniz gri ve uzun atkılar oldukça şık bir görüntüye kavuşmanızı sağlayacak.Uzun atkıların bir diğer avantajı ise oldukça sıcak tutmaları. Mevsimsel bir parça olan atkıyı kışın en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız,kombinlerinizdeki renk uyumlarını gözardı etmeyin.Şık bir bere ile kombinleyeceğiniz bu atkılar zaten farklılıklarını görüntüsüyle de ortaya koymakta.Daha serbest ve rahat bir stile sahipseniz,uzun ve yumuşacık atkıları çok seveceksiniz.

KAHVERENGİ? 

Kışa yakışan bir diğer renk de kahverengi.Adı bile yetiyor.Kahverengiyi hangi kıyafetinizde kullanırsanız kullanın,bu küçük bir detay bile olsa bu renk kendinden konuşturmayı başarıyor. Elbette kışın sürekli koyu renk giyilecek diye bir kural yok ama kahverenginin de kendine has bir çok tonu olduğu gibi diğer açık renklerle de kolaylıkla kombinlenebilir.Mesela krem rengi bir atkı,altına örme kahverengi bir kazak.Turuncu eldivenlere ne dersiniz? Kullanacağınız renkleri sakin ve pastel tonlarda seçmek kışa daha çok yakışacaktır.Kahverenginin derideki namı da ortada.Uzun örgü elbisenin üzerine giydiğiniz kahverengi deri ceket,elbisenin de kullanılabilirlik alanını artıracaktır.Renkleri kullanmayı bildiğinizde ve bütün olarak uyumu yakaladığınız renklerden şikayetçide olmayacaksınız. Kendinize yeni bir kıyafet alırken,onu nasıl rahat kombinleyebileceğinizi göz önünde bulundurarak satın alın.Böylelikle sevdiğiniz kıyafeti daha uzun ömürlü kullanabileceksiniz.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*