Dezenfeksiyon Kabini

Hepimiz için sağlık çok önemli ve bunun içinde mutlaka gerekliliklerini yerine getirmemiz gerekiyor. Özellikle pandemi sürecini ele aldığımızda sağlığımız yalnızca bizi değil etrafımızdakileri de ilgilendirir bir hal alıyor. Bunun için firmalar kurum ve kuruluşlar kendi çözümlerini geliştirmeli ve hijyen konusunda ellerinden gelenin en iyisini yapması gerekiyor. Örneğin;
dezenfektan kabini el değmeden gerekli olan dezenfekte işlemini gerçekleştirdiği için sıradan dezenfekte uygulamalarına göre çok daha güvenilir ve kapsamlı. Yapmanız gereken tek şey kabini giriş bölümüne yerleştirmeniz. Gerekli olan ayarlamalar cihaz üzerinden ya da wifi bağlantısıyla uzaktan yapılabiliyor.

Örneğin dezenfektan kabini Ankara hizmeti aldınız bu durumda sistem kurulup aktif hale getiriliyor. Dezenfekte işleminin ve püskürtmenin ne kadar sürede tamamlanması gerektiğini kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Belirlenmiş olan süre içerisinde tam 12 farklı noktadan yapılan püskürtme işlemiyle gerekli hijyen de sağlanmış oluyor. 12 farklı konumda bulunan püskürtme noktalarında engelliler de unutulmamış. Engelli vatandaşların sandalyelerinin rahatlıkla girip çıkabilmesi için engelli tümseği ve sandalye genişliği göz önünde bulundurulmuş. Kısacası sistem hatasız ve eksiksiz bir şekilde ziyaretçilerinizin çalışan personelinizin ve konuklarınızın güvenliğini ve sağlığını koruyor. Firma üretim aşamasında geleneksel ve doğal olanın dışına çıkarak profesyonel ve uzman bir çözüm oluşturuyor. Firmanız için alacağınız dezenfeksiyon kabini sayesinde daha mutlu yarınlar ve sağlıklı çalışma ortamları oluşturulabiliyor. Sistemin kurulumu ve kullanımı ise çok kolaydır.

Bir önceki yazımız olan Canlı Kaçak Bahis başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Yazıyı Beğendin mi?  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*