Cami halısı

Tasarım modellerinden olan Cami halısı alanı büyük olan ve mimarisi ön planda olan camilerde sıklıkla kullanılmaktadır. Cami halıları modelleri canlı renkleri ve birbirinden farklı otantik desenleri ile bilinir. Her desen farklı bir modeli ifade etmektedir. Halılarda ön planda olan her zaman için desendir. Bu desenin büyüklüğü halı tipine göre değişse de her bir halıda yaklaşık en az beş ya da altı metrekare kadar desen bulunmaktadır.

Desenli halılarda desenin şekli ve büyüklüğü camiye göre de değişebilir. Çok büyük olan camilerde büyük desenlerin kullanımı söz konusu olabilirken küçük camilerde ise orandan dolayı küçük desenler ya da deseni olmayan saflı cami halıları kullanılabilmektedir. Göbekli cami halısı estetik açıdan da oldukça güzel bir cami halısı modelidir.

Kaymaz tabanlı, anti-alerjik, benzersiz renk ve tasarımlara uygun Cami halısı fiyatları kategorisinde üretimine başlayan firmamız, ürettiği duvardan duvara proje halılarıyla, üretimini gerçekleştirdiği cami halılarıyla dünyaya açılıyor. Markamız ile daha kaliteli hizmet vermek amacı ile uzun ömürlü, diz izi yapmaz, tüy ve toz bırakmaz, anti-statik ve anti-bakteriyel halı üreterek sonsuz desen ve renk ilkesi ile sektörde yerimizi alıyoruz.

Kuruluşundan günümüze kadar kalite ve müşteri memnuniyetini baz alarak ürettiğimiz Cami Halısı ve cami halıları üretmenin ve yerli üretimi kullanmanın gururunu yaşamaktayız. Müşteri memnuniyeti ve geri dönüşlerimizle kendimizi yenilediğimiz firmamız da kalitenin adresi olmaktan gurur duyarız.

Bir önceki yazımız olan Diyarbakır temizlik şirketleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Yazıyı Beğendin mi?  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Benzer Yazılar

Bu yazı yoruma kapanmıştır, anlayışınız için teşekkür ederiz.