Bursa Okulları

Özel Ataevler Koleji, 36 yıllık eğitim ve öğretim tecrübesiyle Türkiye çapında birçok başarıya imza atan Kubilay Demirhan tarafından kurulmuş, çağdaş eğitimin Bursa’daki öncüsü olan özel eğitim kuruluşudur.

Bursa anaokul, ilköğretime hazırlığın yanı sıra, ailenin dışına atılan ilk adımdır. Anaokulu, çocuğa bilgi aktarmaktan çok, çocuğun içinde var olan yeteneklerin büyümesine ve gelişmesine yardımcı olur. Anaokulu eğitimi çocukların kuralları ve karakteristik yapısına sahip olmaya, yaşıtlarıyla ilişkiye girerek birlikte yaşamaya, paylaşmayı öğrenmeye, yemek yemeyi, uyumayı ve oynamayı öğretir. Tüm bu bilgi ve deneyimin 6 yaşından önce kazanılmasının asıl önemi çocuğun zihinsel ve duygusal gelişimi için bu yılların çok önemli yıllar olmasıdır. Bu dönemde edinilen bilgiler hem çok kolay öğrenilmekte hem kalıcı olmakta ve öğrenme alışkanlığı geliştirmek açısından önem taşımaktadır.

Anne ve baba olarak çocuklarımızın anaokulundan, Bursa ilkokulBursa ortaokul, lise ve üniversite adımlarında hem kaliteli ve başarılı adımlar atmasını ister, bunun için çalışırız. Gözümüzden sakınarak büyüttüğümüz evlatlarımızı gönderdiğimiz okulda eğitimden ziyade herhangi bir zarar görmemesini isteriz. Okulumuz bir eğitim ve öğretim kurulu olmak ile birlikte çocuklarınızı sahipleniyor ve ailemiz olarak görüyoruz. Başarılı ve kesinlikle düzgün bir insan olabilmeleri konusunda, sosyal hayatlarında daha karakteri ve duruşu sağlam insanlar yetiştirmek için uzman eğitimcilerimizle sizlere hizmet veriyoruz. Bursa ilimizde en iyi eğitim kurumu olduğumuz gerçeği, okulumuzun ülke çapında edilen başarılı eğitmenleri ve öğrencileri tarafından kanıtlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Diyarbakır temizlik şirketleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Yazıyı Beğendin mi?  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*